Sohbet Görüntülü

Sohbet görüntülü yapılabiliyor ise o sohbetin gerçekliğinden bahsedilebilir. Görmediğiniz bir kişiyle yaptığınız sohbetten emin olamayabilirsiniz. Son zamanlarda ortaya çıkan intercom dolandırıcılığının temelinde görüşülen kişiler gerçek görüntüsü ile görmemek geliyor diyebiliriz.

Özellikle de kadın veya erkeklerin arasında gelişen özel ilişkilerin iletişim boyutunda sahtekarlığa dönüşmesinin nedeni görüntülü görüşme yapılmamasıdır. Bazen erkek olmadığı halde erke profili açarak kadın olmadığı halde kadın profili açara sosyal paylaşım sitelerinde insanları tuzağa  düşüren kişiler olabiliyor. Bu durumlara maruz kalmamak için chat sitesinde yapacağınız görüşmede kameralı görüntüyü tercih etmeniz önemlidir. 

Mobilizbiz.com İle Görüntülü Görüşmenin Garantisi

Yukarıda saydığımız sorunları yaşamamanız için mobilizbiz.com sitesi size önemli uygulamalar sağlıyor. Bu uygulamalardan birisi de görüntülü konuşmadı. Sohbet görüntülü olur ise gerçekçe olur ve güven verir. Bu nedenle Türkiye’nin en güvenilir yazılımlarına sahip chat sitesi ile siz de görüştüğünüz insanların kim olduğuna canlı olarak tanık olabileceksiniz. 

Chat sitesine kayıt yaptıktan sonra herhangi bir odaya giriş yaparak wabcam özelliğini çalıştırın ve karşınızdaki kişinin gerçek olup olmadığını istediğiniz an görün.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*